Yhteystiedot

Osoite
Aukiolo
Lahden Traktorivaruste Oy
Laatukatu 17-19
15680 Lahti
MYYMÄLÄ
Ma – Pe 8-18
La 9-14

HYDRAULIIKKA
Ma – Pe 8-17
Lauantaisin suljettu
 
Myymälä

Ulla Torila
myymälävastaava, B2B-myynti, työvaatteet ja suojaimet
ulla.torila@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447101552

Toni Peltokoski 
B2B-myynti, työkalut 
toni.peltokoski@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447304047

Jonna Tirroniemi
jonna.tirroniemi@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447429176

Henna Seppälä
Työvaatteet ja -suojaimet sekä painatus
henna.seppala@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447532402

Markus Vatanen 
markus.vatanen@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447532404

Santeri Tuuli 
santeri.tuuli@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0504384412

Hydrauliikka
Juha Soppi, B2B-myynti
juha.soppi@traktorivaruste.fi
Puh.suor: 0447532405
Pienkonehuolto
Varasto
Laskutus ja asiakkuudet
Kauppias
LTV
TUTUSTU VERKKOKAUPPAAMME
TRAKTORIVARUSTE.FI
Tutustu

Jätä yhteydenottopyyntö