Yhteystiedot

Osoite
AVOINNA
Lahden Traktorivaruste Oy
Laatukatu 17-19
15680 Lahti 
MYYMÄLÄ
Ma – Pe 8-18
La 9-14

HYDRAULIIKKA
Ma – Pe 8-17
Lauantaisin suljettu
 
 
 
Myymälä

Ulla Torila
myymälävastaava, B2B-myynti, työvaatteet ja suojaimet
ulla.torila@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447101552

Toni Peltokoski 
B2B-myynti, työkalut 
toni.peltokoski@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447304047

Jonna Tirroniemi
Myymälä ja tekninen myynti
jonna.tirroniemi@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447429176

Tiia Kraus
Kassatoiminnot, työvaatteet ja -suojaimet sekä painatus
tiia.kraus@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447532401
Kaisa Virkunen
kassatoiminnot, työvaatteet ja suojaimet sekä painatus 
kaisa.virkunen@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0413178123

Sami Rouhiainen
Myymälä ja tekninen myynti
sami.rouhiainen@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0505972642

Joni Jääskeläinen
Myymälä ja tekninen myynti
joni.jaaskelainen@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447532406

Riku Myllylä
Kassatoiminnot
riku.myllyla@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0504384412

Hydrauliikka
Juha Soppi, B2B-myynti
juha.soppi@traktorivaruste.fi
Puh.suor: 0447532405
 
 
 



 
Varasto
Laskutus ja asiakkuudet
Tiia Kraus
tiia.kraus@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0447532401
Verkkokauppa
Verkkokaupan asiakaspalvelu
info@traktorivaruste.fi
Puh. suora: 0504471152
Kauppias
LTV
TUTUSTU VERKKOKAUPPAAMME
TRAKTORIVARUSTE.FI
Tutustu

Jätä yhteydenottopyyntö